Nahrávam...

BREMBO Radiálna brzdová pumpa PR 19x18-20 19RCS

Kód: 110A26310

BREMBO Radiálna brzdová pumpa PR 19x18-20 19RCS
BREMBO Radiálna brzdová pumpa PR 19x18-20 19RCSBREMBO Radiálna brzdová pumpa PR 19x18-20 19RCSBREMBO Radiálna brzdová pumpa PR 19x18-20 19RCS
Old price: 354.00   

Cena: 318.60 

(Vrátane DPH) Ušetríte: 35.40  (10%)

Na sklade

Radiálna brzdová pumpa Brembo 19 RCS

Technické údaje:

- RCS 19 / možnosť nastavenia 19 x 18 alebo 19 x 20

- S výklopnou páčkou

- Púzdro vyrobené z kovaného hliníka

- Povrchová CNC úprava, tvrdo eloxovaná

- S mechanickým Brakelight spínačom

- Brzdová kvapalina DOT 4 alebo 5.1

- Hmotnosť 262 g

Radiálna brzdová pumpa Brembo RCS umožňuje jazdcovi si vybrať medzi silou a precíznosťou , v závislosti od stavu vozovky a štýlu jazdy . Brzdová pumpa patentovaná a odvodená priamo z MotoGP technológie , vyznačujúca sa inovatívny kontrolným systémom , vďaka ktorému je využiteľná pre potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov . Brzdová pumpa Brembo RCS nastavuje nové štandardy pre brzdové komponenty a vysoký výkon , a to nielen z hľadiska technológie a štýlu . Hlavným cieľom bolo sprístupniť technológiu použitú v MotoGP a Superbike aj pre širokú verejnosť a motocyklových nadšencov. RCS Systém sa skladá z nastavovacej jednotky , ktorá nastavuje vzdialenosť čapu brzdovej páky 18 alebo 20 mm , aby sa dosiahlo dokonalé načasovanie brzdového systému . Pri nastavení vzdialenosti čapu na 20 mm je brzdový systém citlivejší a reaguje rázne , zatiaľ čo nastavenie na 18 mm ponúka jazdcovi väčšiu kontrolu. Zmena medzi týmito dvoma nastaveniami je veľmi jednoduchá : stačí nastaviť vzdialenosť čapu brzdového valca otáčaním (o 180 stupňov) nastavovacieho mechanizmu ( červená 18 mm a 20 mm čierna ) . Týmto jednoduchým riešením sa zmení rozloženie brzdnej sily , bez toho aby sa menil brzdový systém . Piest , tesnenia a tlačná tyč RCS čerpadlá, sú presne rovnaké súčasti , ako tie použité v MotoGP a SBK . Naviac poskytuje veľmi nízke trenie vďaka vysokej presnosti . Páka sa skladá z dvoch hlavných častí : mechanizmus páky a skladacej kovanej páky . RCS radiálna pumpa je k dispozícii v dvoch rôznych verziách : 19 a 15 Tieto čísla určujú priemer piestu a definovať špecifické použitie pre každú verziu . 19 RCS čerpadlo musí byť použité s dvojitým kotúčom s 4 - piestnym strmeňom , a čerpadlo 15 RCS môže byť inštalovaný v systéme jedného alebo dvoch kotúčov s 4 - piestnym plávajúcim strmeňom.

Pokročilá technológia pre závodné výkony.

Brembo ponúka širokú škálu vymeniteľných radiálnych brzdových púmp a nastaviteľných páčiek pre vylepšenie pôvodného systému. Vysoko výkonné brzdové pumpy Brembo boli navrhnuté a skonštruované pomocou najmodernejších metód a výrobných postupov, ktoré zaručujú presné ovládanie a vynikajúci výkon. Brembo brzdové pumpy, určené hlavne pre športové účely, sú k dispozícii v dvoch variantách "Radiálne" a "RCS radiálne" pumpy, ktoré sa jednoducho inštalujú nielen na najpopulárnejšie Európske a Japonské superšprtové motocykle.

PayPal