Nahrávam...

Capit WarmMe vesta

Kód: WARMME

Capit WarmMe vesta
Capit WarmMe vestaCapit WarmMe vestaCapit WarmMe vesta
Old price: 215.00   

Cena: 193.50 

(Vrátane DPH) Ušetríte: 21.50  (10%)

Na sklade

WarmMe vesta s trojstupňovým nastavením teploty

Počas chladných období pokiaľ ide o teploty, podnebie alebo vykonávané činnosti sme často nesprávne oblečení. Ešte horšie je, keď sa presúvate z jedného teplého miesta ako je  auto alebo miestnosť ( alebo robíte šport, a / alebo iné činnosti ) do iného studeného  ako je sklad, alebo jazda  na motocykli ( prípadne prestanete vykonávať nejakú aktivitu ) .

S warmne sa môžete cítiť lepšie , môžete sa rozhodnúť  pre najlepšiu teplotu v závislosti na činnosti alebo prostredí , v ktorom sa nachádzate.

Warmme vesta sa vyrába z mäkkého materiálu , je odolná a elastická , má dvojité vonkajšie vrstvy water-proof/wind-block . Starostlivo bola navrhnutá s charaktermi talianskej firmy , ktorá kombinuje technické znalosti a pekný dizajn . Tento produkt bol navrhnutý , aby sadol pod každú bundu alebo kabát , či sa dal prispôsobiť na rôzne príležitosti . Warmme vesta sa hodí  na každý deň : pre vonkajšie práce , športy či koníčky .

Jeden neviditeľný okruh = Flexibilné a ultra - ploché platničky , strategicky umiestnené v špecifických oblastiach hrudníka , pomáhajú  udržať a získať komfortnú teplotu
Jedno tlačidlo-jediný ovládací prvok , jednoduché použitie = tlačidlo " Easy Touch " ( možnosť použiť bez vyzliekania  rukavíc ) pre zvolenie teploty . Vďaka 3 farebnému podsvieteniu , budete môcť aj v tme rozpoznať, aká teplota je práve nastavená.

ľahkosť a komfort = Lithium - ion batéria – malá, ľahká a rýchlo dobíjateľná . Umiestnená v malom vnútornom vrecku. Je možné zaistiť až 5 hodín chodu pre každý nabíjací cyklus .
elegancia = Obojstranný zips, ktorým sa dá vesta zväčšiť - sadne ako uliate na akékoľvek oblečenie
žiadne studené ruky = zips sťahováky a " easy open " vreckové klapky sa používajú bez odstránenia ochranných rukavíc .
Všetko bezpečné = Zip " vzad " na vonkajších bočných vreckách , aby sa zabránilo náhodnému otvoreniu .

 

PayPal