Nahrávam...

BREMBO Kotúče Set SuperSport Kawasaki ZX 10R 04-07

Kód: 208973722

BREMBO Kotúče Set SuperSport Kawasaki ZX 10R 04-07
BREMBO Kotúče Set SuperSport Kawasaki ZX 10R 04-07BREMBO Kotúče Super Sport Kawasaki ZX 10R 04-07
Old price: 598.00   

Cena: 538.20 

(Vrátane DPH) Ušetríte: 59.80  (10%)

Na objednávku

Dostupnosť: 21 dní

BREMBO Kotúče Set SuperSport Kawasaki Ø 320 mm (OE Ø 300)

Tieto brzdové kotúče boli vyvinuté s jasným cieľom poskytovať všetkým majiteľom najpopulárnejších európskych a japonských špičkových superšportových motocyklov, výkon ako na ceste aj na pretekárskej dráhe . Kotúče z radu Super Sport sú k dispozícii vo väčšej hrúbke 5,5 mm ako štandardné kotúče . Jedná sa o plne plávajúce kotúče sa skladajú z rotora z tvrdenej martenzitickej ocele ( schopný odolať extrémnemu tepelno - mechanickému namáhaniu ) a klobúku vyrobeného z hliníkovej zliatiny ingotu . Obe časti sú spojené dohromady pomocou 10 upevňovacích čapov v pravom pretekárskom štýle . Zvláštnosťou plávajúceho disku je že, disk nie je pevne pripevnený o hlinníkový ( to znamená , že sa " voľne posúva " na čapoch ) . Tento systém výrazne znižuje zaťaženie disku , znižuje opotrebenie a výrazne zlepšuje odvod tepla a tým zabraňuje deformácii . Super Sport kotúče sú k dispozícii o priemere 34 mm a hrúbke 5,5 mm , a sú plne zameniteľné s pôvodnými komponentmi bez akýchkoľvek modifikácií .

Vzor Brembo technológie .

Brembo High Performance kotúče sú navrhnuté a testované tak , aby čo najlepšie pracovali v spojení s konkrétnymi brzdovímy doštičkamy a kombinovali konzistentný výkon pri extrémnom namáhaní s ľahkosťou superlatívov . Okrem podstatného zvýšenia výkonu na brzde , materiály a unikátne výrobné postupy používané na zabezpečenie absolútnej konzistencii a extrémnej odolnosti proti dlhodobému termo - mechanickému namáhaniu . Brembo High Performance disky poskytujú bezkonkurenčný výkon za všetkých podmienok , pútavý závodný vzhľad a významné zníženie telesnej hmotnosti v porovnaní s pôvodným kotúčom .

SuperSport a T - Drive kotúče sa skladajú z plávajúcich kotúčov s oceľovými rotormi a klobúky vyrobené z hliníka ingotu k dispozícii v rovnakých rozmeroch ako pôvodné fabrické alebo väčších rozmerov .

PayPal