Nahrávám ...

PZRacing START PRO GPS Časomíra 12V

Kód: ST100P

PZRacing START PRO GPS Časomíra 12V
PZRacing START PRO GPS Časomíra 12VPZRacing START PRO GPS Časomíra 12VPZRacing START PRO GPS Časomíra 12VPZRacing START PRO GPS Časomíra 12VPZRacing START PRO GPS Časomíra 12V
Old price: 324.00   

Cena: 291.60 

(Včetně daně) Ušetříte: 32.40  (10%)

Skladem

START je nová generace časomír GPS / laptimerov / OD PZRacing. Všechny GPS přijímače OD PZRacing fungují s 10Hz technologií, co z nich dělá nejspolehlivější časomíry na trhu. Může být namontován na jakýkoliv motocykl, skůtr aneb motokáru. GPS verze s připojením na 12V batérii motocykla Cod  ST100P. Žádné další příslušenství není zapotřeba.

Integrovaný GPS přijímač Vám umožní zapomenout na umístnění vysílače na boxové zdi. Je zcela dokonale chráněn ve vnitru obalu, tudíž odpadá jeho umístnění na motocyklu. Po nastavení GPS souradnic pro 2 mezičasy, Vám zařízení vypočítá ideální čas každého zajetého kola. Dle toho můžete zjistit, která část trate Vám nabízí možnost zajít ješte lepší čas. Verze PRO a EVO dokážou zaznamenávat data pro stahování do počítače cez GPS senzor jak je trajektorie Vaší jízdy a GPS rychlost v daném momentu.

K časomíre START si můžete dokoupit 3 uchycení: ST101/K pro motokáry, ST101/C pro automobily nebo motocykle uchycení přísavkou, 101/M pro uchycení na řidítka motocyklu.

Všechny časomíry mají zadní podsvícení displeje, což Vám umožní zřetelnou čitelnost i v době špatné viditelnosti. Zvolením položky v ponuce je možné tohle podsvícení aktivovat či deaktivovat.

Další vlastnost, která je dělá jedinečnou, je schopnost stahovat data cez Bluetooth. To eliminuje potřebu drátů při připojení časomíry k PC. Můžete si jednoduše stáhnout data a časomíra je neustále nainstalována bez toho aby jste museli být v těsné blízkosti.

PC software: DATA VIEW je nejnovější analytický softvér vyvinut pro START PRO A EVO verze. S tímto softvérem jednoduše a rychle zanalyzujete všechny získané data.

 

Časomíra START PRO s možností stahování dat

·         Integrovaný 10Hz GPS přijímač

·         Přesnost na  1/100s

·         2 mezičasy

·         Výpočet ideálního času jedného kola

·         Maximální rychlost měřená pro každý kolo

·         Paměť: 150 kol, 50 sekcí, 130 minut

·         LED dioda na nejlepší čas a mezičas

·         Měřič motohodin

·         25mm grafický displej

·         ZBĚR dat : Naměřené časy, trajektorie, zrychlení, spomalení

·         Možnost stahování dat cez BLUETOOTH

·         2 obrazovky displeje

·         Zobrazení rozdílu najlepší kolo , poslední kolo

·         Pamäť na 6 okruhů GPS koordinátů

·         Automatické vypnutí

·         Podsvícený displej

·         Nárazu vzdorné pouzdro

·         Vodotěsný  

·         Rozměry : 78x63x32mm

 

PayPal