Nahrávám ...

PZRacing START EVO GPS Časomíra

Kód: ST100E

PZRacing START EVO GPS Časomíra
PZRacing START EVO GPS ČasomíraPZRacing START EVO GPS ČasomíraPZRacing START EVO GPS ČasomíraPZRacing START EVO GPS ČasomíraPZRacing START EVO GPS Časomíra
Old price: 396.00   

Cena: 356.40 

(Včetně daně) Ušetříte: 39.60  (10%)

Skladem

START je nová generace časomír GPS / laptimerov / OD PZRacing. Všechny GPS přijímače OD PZRacing fungují s 10Hz technologií, co z něj dělá nejspolehlivější časomíry na trhu. Může být namontován na jakýkoliv motocykl, skůtr aneb motokáru. Vyrábí se v jedné verzi pro napájení z 12V baterie motocyklu, také pro externí napájení na baterie.

Integrovaný GPS přijímač Vám umožní zapomenout na umístnění vysílače na boxové zdi. Je zcela dokonale chráněn ve vnitru obalu, tudíž odpadá jeho umístnění na motocyklu. Po nastavení GPS souradnic pro 2 mezičasy, Vám zařízení vypočítá ideální čas každého zajetého kola. Dle toho můžete zjistit, která část trate Vám nabízí možnost zajít ješte lepší čas. Verze PRO a EVO dokážou zaznamenávat data pro stahování do počítače cez GPS senzor jak je trajektorie Vaší jízdy a GPS rychlost v daném momentu.

K časomíre START si můžete dokoupit 3 uchycení: ST101/K pro motokáry, ST101/C pro automobily nebo motocykle uchycení přísavkou, 101/M pro uchycení na řidítka motocyklu. 

Všechny časomíry mají zadní podsvícení displeje, což Vám umožní zřetelnou čitelnost i v době špatné viditelnosti. Zvolením položky v ponuce je možné tohle podsvícení aktivovat či deaktivovat.

Verze PRO a EVO dokážou zaznamenávat data pro sťahování do PC cez GPS senzor jak je trajektórie Vaší jízdy a GPS rychlost v daném momentu. Při verzi EVO jsou tito údaje ješte doplnené o otáčky motoru, teplotu vody, a snímače polohy otevření škrtící klapky – tudíž kdy a jak v daném momentu přidáváte plyn. Bluetooth připojení: jednoduchým spůsobem připojíte přez bluetooth STAR do Vašeho počítače a můžete si data stahovat i bez potřeby káblů a bytí v blízkosti motocyklu. PC software : DATA WIEV je nejnovější analytický softvér vyvinut pro STAR PRO a EVO verzi. Cez tento softvér jednoduše a rychle  zanalyzujete všechny nazbírané data.

Časomíra START EVO  s možností stahování dat

·         Integrovaný 10Hz GPS přijímač

·         Přesnost na  1/100s

·         2 mezičasy

·         Výpočet ideálního času jedného kola

·         Maximální rychlost měřená pro každý kolo

·         Paměť: 150 kol, 50 sekcí, 130 minut

·         LED dioda na nejlepší čas a mezičas

·         Měřič motohodin

·         25mm grafický displej

·         Data: Naměřené časy, trajektorie, zrychlení, spomalení

·         Data: Otáčky motora, teplota vody, senzor polohy škrtící klapky, teplota výfuk.plynů

·         Možnost stahování dat cez BLUETOOTH

·         4 obrazovky displeje

·         Zobrazení rozdílu najlepší kolo , poslední kolo

·         Pamäť na 6 okruhů GPS koordinátů

·         Automatické vypnutí

·         Podsvícený displej

·         Nárazu vzdorné pouzdro

·         Vodotěsný  

·         Rozměry : 78x63x32mm

PayPal